کد خبر: 8280

معاون شرکت مخابرات استان تهران با تایید ورود به برخی اختلالات و قطعی ها در سرویس ADSL مشترکان این استان گفت: اختلال در سرویس اینترنت پرسرعت مخابرات به دلیل تقویت شبکه IP است که این مشکل موقتی بوده و فقط در برخی از مناطق تهران به صورت معدود بروز پیدا کرده است.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، محمدرضا بیدخام در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی مخابرات (ایران تلفن ۲۰۱۴) در جمع خبرنگاران درخصوص کندی اخیر سرویس ADSL مخابرات و نیز بروز قطعی در برخی از ساعات شبانه روز در اینترنت مشترکان گفت: گزارشی در خصوص کندی سرعت اینترنت نداشته ایم اما اختلالاتی در شبکه وجود داشته که ممکن است روی سرعت سرویس نیز تاثیر بگذارد.

وی با اشاره به ورود برخی قطعی های مکرر و دسترسی به اینترنت پرسرعت مخابرات، گفت: این مشکل تنها برای تعداد معدودی از مشترکان ایجاد شده است که دلیل آن مشکلاتی است که در شبکه IP ایجاد شده و در سیستم مدیریت ارتباط مشتری (CRM) نمود پیدا کرده است.

معاون مخابرات افزود: مخابرات در حال تقویت IP های شبکه های که توسعه این بخش مشکلات مقطعی و موردی را حل خواهد کرد.

بیدخام با تاکید بر اینکه مخابرات هم اکنون ۷۰۰ هزار مشترک ADSL در تهران دارد، تصریح کرد: با توجه به تعداد بالای مشترکان نمود اختلال برای آنها در برخی ساعات و برخی مراکز مخابراتی منطقی به نظر می رسد که در حال توسعه این بخش و رفع اشکالات در این سیستم هستیم که طی هفته های آینده این مشکل رفع خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری