رئیس شورای اسلامی شهر قم همکاری مطلوب بین شورا و شهرداری قم با استانداری را مورد توجه قرار داد و گفت: این همکاری و تعامل موجب بهبود روند امور در مدیریت شهری شده است.

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، ولی‌الله بیاتی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید استاندار قم از روند اجرای پروژه‌های شهری اظهار کرد: شورای اسلامی شهر قم برای ایجاد تحول در شهر مقدس قم از همه ظرفیت‌ها بهره می‌گیرد و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر به وظیفه نظارتی خود با تمام توان عمل می‌کند، ضمن قدردانی از حمایت‌های استانداری، همکاری با شهرداری قم و استانداری از سوی شورای اسلامی شهر مورد توجه است و در دوره جدید شورای اسلامی شهر شاهد تقویت همکاری تعامل شورا و شهرداری هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اجرای پروژه‌های مختلف در شهر مقدس قم در بخش‌های عمرانی، خدماتی، ترافیکی و فضای سبز خاطرنشان کرد: عزم جدی برای به ثمر رسیدن پروژه‌های شهری وجود دارد و با به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها شاهد ایجاد تحول قابل توجهی در شهر کریمه اهل بیت(س) خواهیم بود.

وی به روند اجرای پروژه‌های شهری اشاره کرد و افزود: با وجود مشکلات مالی ولی مدیریت خوبی از سوی شورا و شهرداری صورت گرفت و شاهد تعطیل شدن هیچ پروژه‌ای نبوده‌ایم.

بیاتی خاطرنشان کرد: درحال حاضر بین استانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر شاهد شکل گیری تعاملی مثبت هستیم و امیدواریم که همه دستگاه‌های اجرایی برای تبدیل کردن قم به شهری الگو در جهان اسلام همت خود را به صورت تمام و کمال به کار گیرند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری