کد خبر: 7489

مه لقا جام بزرگ گفت: نمی دانم چرا با وجود نتایج خوبی که تیراندازان در سالهای اخیر گرفته اند، توجه ویژه ای به این رشته نمی شود.

به گزارش قم خبر به نقل از ایسنا ، ملی پوش تیراندازی سه وضعیت ایران که با اختلافی میلیمتری از رسیدن به فینال بازماند و نهم شد، در حالی که اشک می ریخت به خبرنگاران گفت: اگر ناراحتم به خاطر این نیست که بد تیر زده باشم و مربی هم از عملکرد راضی است اما به خاطر این ناراحتم که بدشانسی آوردم؛ هم در سه وضعیت و هم در درازکش.


او در مورد مشکلات تیراندازان در ماه های گذشته گفت: ما فشنگ نداریم و در ایران فقط حالت گیری می کنیم و تیر نمی زنیم. سعی می کنیم با ذهن خود را آماده کنیم اما تمرین ذهنی و بدون فشنگ تمرین کردن کار خیلی سختی است. اگر به ما امکانات می دادند نه تنها توانایی مدال گرفتن بلکه توانایی قهرمان شدن را هم داشتیم.

جام بزرگ در پاسخ به این که چرا توجه ویژه به تیراندازی نمی شود تا به این راحتی مدالهای ارزشمندی را از دست بدهیم، گفت: بعد از درخشش تیراندازها در گوانگجو فکر می کردیم شرایط بهتر شود اما این اتفاق نیفتاد. حتی در المپیک هم نتیجه خوبی گرفتیم اما باز هم توجه ویژه نشد که این برای ما دردناک است. آقای هاشمی (رئیس فدراسیون) تلاشش را می‌کند اما تلاش یک نفر جواب نمی دهد و بقیه مسئولان هم باید حمایت کنند.

وی گفت: اگر توجه ویژه به تیراندازی شود و مشکلاتمان را برطرف کنند تیراندازی توانایی مدال گرفتن حتی در المپیک را هم دارد. خود من در المپیک لندن خیلی از قهرمانان بزرگ را شکست دادم و خانم احمدی مقام خیلی خوبی آورد اما وضعیت تیراندازی بهتر نشده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری