استاندار قم گفت: توانمندسازی سکونتگاه‌های غیر رسمی پروژه‌ای در خور توجه در قم محسوب می‌شود.

یه گزارش قم خبر ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی‌منش ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های 10 گانه توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی که در مدرسه شهید احمدی روشن برگزار شد، اظهار کرد: از روزی که دولت تدبیر و امید زمام امور کشور را در دست گرفته با وجود همه مشکلاتی که ایجاد شده، تمام تلاش خود را برای پیشرفت امور به کار گرفته است.

وی افزود: در استان قم و با حمایت ویژه‌ای که وزیر راه و شهرسازی از همان روزهای نخست وزارت داشت، تمام توان خود را برای اجرای سیاست‌های دولت بسیج کردیم.

استاندار قم با بیان اینکه در همین مدت بسیار کوتاه و با همه کمبودها و نبود بودجه طرح‌های خوبی اجرایی شده‌اند، گفت: توانمندسازی سکونتگاه‌های غیر رسمی پروژه‌ای در خور توجه در قم محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: در مورد پروژه‌های مسکن مهر هم با همدلی و هم‌افزایی همه دستگاه‌های ذیربط و همکاری شورای تامین استان، تصمیم گرفته شد که مشکلات این واحدهای مسکونی در پردیسان به هر ترتیب حل شوند.

صالحی‌منش با بیان اینکه همت همه مسئولان استانی برای حل مشکلات مسکن مهر قم بسیار تاثیرگذار بوده است، خاطرنشان کرد: با زحمات بی دریغ شهرداری و شورای شهر، بلوار شهید روحانی بر مبنای دستور رئیس جمهور در مورد انجام کاری ویژه در منطقه آذر قم به بهره‌برداری رسید.

نماینده عالی دولت در استان قم افزود: به دولت وعده داده‌ایم عملیات اجرایی صحن شرقی حرم مطهر هم پیگیری شود؛ مجری پروژه بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی و با همکاری استانداری و شهرداری اقدام به تکمیل عملیات اجرایی کرده و در این میان دادستانی و دادگستری هم همکاری خوبی برای تملکات داشتند.

وی با اشاره به زمان‌بندی پروژه صحن شرقی حرم مطهر فاطمه معصومه(س) عنوان کرد: در نوروز امسال صحن اصلی بازگشایی شد.

صالحی‌منش تصریح کرد: امیدواریم همانطور که دولت و وزارت راه و شهرسازی تاکنون عنایت ویژه‌ای به قم داشته‌اند، این رویه را ادامه دهند و استانداری و دیگر نهادهای قم هم تلاش می‌کنند که آنچه مدنظر دولت است را اجرایی کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری