کد خبر: 7315

فرمانده انتظامی استان قم در نخستین روز مهر ماه از حضور عوامل انتظامی اعم از صف و ستاد در 90 نقطه استان برای پوشش امنیتی، انتظامی و ترافیکی نقاط تعیین شده خبر داد.

به گزارش قم خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، کاظم مجتبایی در خصوص اقدامات پلیس قم در طرح مهر، امر تعلیم و تربیت را یک امر جامع دانست و تاکید کرد: همه باید در راه اعتلای امر آموزش تلاش کنند.

وی به اقدامات امنیتی، انتظامی و ترافیکی در این خصوص اشاره کرد و گفت: پلیس همانند سایر دستگاه‌ها علاوه بر ماموریت‌های مهمی که بر عهده دارد برای بازگشایی مدارس نیز از مدت‌ها قبل پیش بینی‌های لازم را داشته است.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: در طرح مهر بیش از 90 نقطه پیش‌بینی شده که عوامل انتظامی اعم از صف و ستاد برای کمک به پلیس راهنمایی و رانندگی برای تسهیل هر چه بیشتر در امر عبور و مرور در سطح شهر مستقر شدند.

وی تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم با شهرداری قم برای خط‌کشی جلوی مدارس انجام شده اگر چه هنوز این اقدام کامل نشده ولی پیگیر هستیم که هرچه زودتر این مسئله انجام شود.

مجتبایی در خصوص انتخاب سرویس مدارس اظهار کرد: سرویس مدارس مطلب بسیار مهمی است و باید صلاحیت‌های اخلاقی و ترافیکی از سوی پلیس احراز شود اگرچه تلاش‌های خوبی صورت گرفته اما باید هر چه سریعتر تمام سرویس‌های مدارس معرفی شده و تا این موضوع نیز حل شده و ترافیک در سطح شهر کم شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری