معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش از اجرایی کردن 40 راهکار تحول بنیادین آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام‌محمدیان امروز در حاشیه مراسم زنگ مهر که با شعار صرفه‌جویی در مصرف آب در مدرسه ماندگار امام صادق قم نواخته شد، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم در سال جدید با اجرایی کردن 40 راهکار از مجموع تحول بنیادین آموزش و پرورش در مسیر تحولی نظام تعلیم و تربیت گام برداریم.

وی با بیان اینکه نظام تعلیم و تربیت مقدس و برای ملت ایران بسیار با اهمیت است، تاکید کرد: همه بزرگان و همه کسانی که برای اعتلای ملک و ملت می‌اندیشند تعلیم و تربیت را مدد کنند.

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه مسئولان آموزش و پرورش قم باید در این زمینه تلاش و کوششی مضاعف داشته باشند، یادآور شد: اول به دلیل اهمیت تعلیم و تربیت و دیگری نیز به دلیل اینکه شهر قم شهر علم و اجتهاد، فرهنگ و دیانت است.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش قم باید در تراز قم و نام این شهر با کرامت باشد، اظهار کرد: در همین راستا کسانی که در آموزش و پرورش قم تلاش می‌کنند نیازمند حمایت همه مدیران استان، آحاد مردم، خیرین، خانواده‌های دانش‌آموزان و خود دانش‌آموزان هستند.

محمدیان با اشاره به اینکه ما امروز حدود 12 میلیون دانش‌آموز در کشور داریم، افزود: چشم امید ملت ایران و رهبری نظام به شما جوان‌ها و نوجوانان است.

وی آینده کشور را در دست جوانان دانست و گفت: همچنان که در دفاع مقدس نوجوانان و جوانان ما از کشور حمایت کرده و از اهداف کشور صیانت کردند آینده کشور هم در دستان شما رقم می‌خورد.

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز شهدای انقلاب اسلامی الگو و الهام‌بخش همه حرکت‌های آزادی‌بخش هستند، عنوان کرد: امروز اگر رئیس جمهور ما در سازمان ملل، مسئولان ما در مذاکرات و رهبر ما در عرصه جهانی بیاناتشان نفوذ و اثر دارد همه آنها به پشتوانه خون شهدا است.

وی با بیان اینکه آینده کشور با علم ساخته می‌شود، اذعان کرد: آنچه امروز از دانش آموزان انتظار می‌رود تهذیب، دانش و نشاط و سلامت است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری