کد خبر: 7248

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به این مطلب که پیش‌بینی می‌شود فردا در اولین روز مهر شاهد ترافیک ۳۰ درصدی باشیم، گفت: از اولیای دانش آموزان می‌خواهیم تا با پلیس همکاری کنند.

به گزارش قم خبر ؛ سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با فارس با پیش بینی بروز ترافیک در اولین روز از مهرماه گفت: به نظر می‌رسد شاهد ترافیک ۲۰ تا ۳۰ درصدی باشیم.

وی افزود: این بار ترافیکی در حجم سفرهای درون شهری افزایش می‌یابد و مستلزم همکاری بیشتر مردم با پلیس راهور است.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ به اولیای دانش اموزان توصیه کرد از سرویس‌های عمومی که شهرداری برای آموزش و پرورش در نظر گرفته است اعم از مینی‌بوس، ون و تاکسی استفاده کنند و به این ترتیب دانش آموزان خود را به مدرسه برسانند.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: ممکن است در روزهای اول سرویس ها به درستی شکل نگرفته باشد بنابراین از اولیا می‌خواهیم که در تردد با خودروهای شخصی از توقف در جلوی در مدارس خودداری کرده و به صورت دوبله و سه ردیفه پارک نکنند.

وی گفت: بهتر است در مسافت نزدیک مدارس خودروها متوقف شده و اولیا فرزندان را به صورت پیاده به مدرسه منتقل کنند.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: هرچقدر پلیس تمهیداتی در این زمینه بیاندیشد امام مردم همکاری لازم را نداشته باشند مثمر ثمر نخواهد بود و با توجه به اینکه بخشی از ترافیک را خود مردم ایجاد می‌کنند لزوم این همکاری بیش از پیش مشخص می‌شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری