سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از تامین ۶۰۰ جایگاه برای پارک اتوبوس‌ها در پارک‌سوار شمالی خبر داد.

خبرگزاری فارس: تامین ۶۰۰ جایگاه برای پارک اتوبوس‌ها در پارک‌سوار شمالی

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، احمد ترکمن با اشاره به فعالیت‌های سازمان پایانه‌های مسافربری اظهار کرد: برپایی مراسم‌های مختلف در اعیاد، شهادت‌ها و مناسبت‌های ملی و اقامه نماز جماعت در مسجد پایانه مرکزی از جمله برنامه‌های این سازمان است.

وی خاطرنشان کرد: آذین‌بندی پایانه‌ها در مناسبت‌ها، هماهنگی نیروی انتظامی سازمان و آماده‌باش در ایام خاص برای بالا بردن ضریب امنیت و کنترل و رفع خاموشی برج‌های نوری و پروژکتورهای نصب شده در سطح پایانه‌ها و پارک‌سوارها صورت گرفته است.

سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم عنوان کرد: تابلوهای راهنما و علایم در ایام خاص برای رفاه حال زائران نصب شده و رنگ‌آمیزی نرده، جداول و مرمت آسفالت فرسوده پایانه‌ها و پارک‌سوارها انجام شده است.

وی با اشاره به اقدامات دیگر سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم یادآور شد: با مرکز اورژانس هماهنگی لازم انجام شده تا در ایام خاص در پارک‌سوار حاضر شود و همچنین 600 جایگاه برای پارک اتوبوس‌ها در پارک‌سوار شمالی تامین شده است.

ترکمن خاطرنشان کرد: سرویس‌های بهداشتی، پایانه‌ها و پارک‌سوارها برای رفاه حال زائران نظافت شده و مراحل پایانی اتمام پروژه سایبان پایانه مرکزی در حال انجام است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری