معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران بر استفاده حداکثری از ظرفیت خادمان افتخاری متخصص در این مسجد مقدس تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: استفاده حداکثری از ظرفیت خادمان افتخاری متخصص در جمکران
به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، احمد حاجی زاده در سومین جلسه خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه بهره برداری نکردن از فرصت‌ها منجر به تهدید می‌شود اظهار کرد: خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران ظرفیت عظیمی است که باید با مدیریت صحیح و برنامه‌ریزی از آنها بهره برداری و استفاده بهینه کرد.

وی با اشاره به اینکه باید از تجارب گذشته و نقاط ضعف و قوت موجود در مرکز خادمین افتخاری بهره برد افزود: رویکرد اصلی مدیریت جدید این مرکز بهره‌گیری از خادمان افتخاری تخصصی در مسجد مقدس جمکران است.

معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران رعایت نظم، انضباط و انجام وظیفه را از ضروریات مرکز خادمان افتخاری دانست و گفت: برنامه ریزی و انسجام در مدیریت دو عاملی است که اثرگذاری این بخش را بیشتر می‌کند.

حاجی‌زاده ادامه داد: یکی از ویژگی‌های اصلی خادمان افتخاری حضور با خلوص نیت در مسجد است و باید با برنامه ریزی مناسب این خلوص نیت را در پیشبرد امور مسجد مقدس جمکران به کار گیریم.

وی با تأکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت خادمان با استعداد این مرکز گفت: استعدادهای بسیار خوب با بالاترین مدارک تحصلی در بین خادمان افتخاری وجود دارد که باید تخصص و ظرفیت آنها را شناسایی و از این نقاط قوت به بهترین شکل در خدمت به عاشقان حضرت ولی عصر(عج) بهره برداری کنیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری