کد خبر: 6077

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در پی یک عملیات ویژه توسط ماموران پلیس آگاهی استان اصفهان فردی که اقدام به فروش ۱۲ میلیارد ریال کارت شارژ تلفن همراه جعلی به شخص دیگری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش قم خبر  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ستار خسروی دراین باره اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع کارت شارژهای تلفن همراه جعلی در سطح استان موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌ها و تحقیقات صورت گرفته، عامل توزیع این نوع کارت‌ها شناسایی، و در یک عملیات با هماهنگی مقام قضایی دستگیر، و به منظور تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان بیان کرد: متهم در تحقیقات صورت گرفته با اظهار بی‌اطلاعی از جعلی بودن کارت شارژها عنوان داشته که آنها را از فردی که خود را نماینده یکی از شرکت‌های اپراتوری تلفن همراه معرفی کرده ، خریداری کرده تا با فروش آنها کسب درآمد و سود کند، اما پس از فروش چند نمونه از آنها متوجه جعلی بودن کارت شارژها شده، اما با این وجود و برای اینکه متضرر نشود، به فروش کارت ها ادامه داده است.

وی تصریح کرد: با اعترافات توزیع‌کننده کارت شارژهای جعلی، فروشنده این کارت‌ها نیز شناسایی، و ماموران در هماهنگی با مقام قضایی در عملیات دیگری، متهم اصلی پرونده را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ خسروی گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم ۲ دستگاه کیس رایانه، یک دستگاه چاپگر لیزری، یک دستگاه لب تاپ، و تعداد قابل توجهی مدارک و کارت‌های جعلی آماده برای فروش کشف شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری