مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم گفت: با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی از 18 پروژه مهم مخابراتی با اعتبار 230 میلیارد ریال بهره‌برداری می‌شود.

خبرگزاری فارس: بهره‌برداری از 18 پروژه مهم مخابراتی در قم با حضور رئیس مجلس

به گزارش قم خبر ، سید اسدالله دهناد در گفت‌وگو با فارس در قم اظهار کرد: نصب و راه‌اندازی پورت‌های ADSL در 11 هزار و 728 پورت ازجمله پروژه‌های شرکت مخابرات استان قم است که از روز نخست اردیبهشت‌ماه سال جاری عملیات اجرایی آن آغاز و 11 مرداد ماه سال جاری در سطح استان قم با اعتبار درون‌سازمانی به پایان رسیده است.

وی افزود: توسعه پورت‌های POTS در 7 هزار و 320 پورت از دیگر پروژه‌هایی است که به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی آن از اردیبهشت‌ ماه سال جاری آغاز و در مردادماه سال جاری پایان یافته که اعتبارات آن از منابع درون‌سازمانی تأمین شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم ادامه داد: نصب و راه‌اندازی DLC OUT DOOR، در 224 پورت، دیگر پروژه شرکت مخابرات است که عملیات اجرایی آن بهمن‌ ماه سال گذشته آغاز شده و تیر ماه سال جاری در شهرک صنعتی قنوات به پایان رسید که اعتبار آن از محل منابع درون‌سازمانی تأمین شد.

وی تصریح کرد: نصب و راه‌اندازی DLC IN DOOR، در 768 پورت یکی دیگر از پروژه‌های شرکت مخابرات است که عملیات اجرایی آن از خرداد ماه سال جاری آغاز و تیرماه سال جاری در مرکز فیض کاشانی به پایان رسید و اعتبارات آن از محل منابع درون‌سازمانی شرکت مخابرات تأمین شد.

دهناد بیان کرد: پروژه توسعه شبکه کابل مرکز ابوذر در 962 متر نیز از پروژه‌های هفته دولت است که عملیات اجرایی آن از اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز و مردادماه سال جاری به پایان رسید که اعتبارات آن از محل منابع درون‌سازمانی تأمین شد.

وی اضافه کرد: توسعه شبکه کابل مرکز پردیسان در یک هزار و 152 متر صورت گرفت که این عملیات از اردیبهشت‌ ماه سال جاری آغاز و تا تیر ماه سال جاری در پردیسان ادامه داشت و اعتبارات آن از محل منابع درون‌سازمانی تأمین شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم گفت: توسعه شبکه کابل مرکز عمار یاسر، توسعه شبکه کابل مرکز شاهد و توسعه شبکه کابل مرکز قدس نیز از دیگر پروژه‌های مخابراتی است که عملیات اجرایی آن در 2 هزار و 476 متر انجام‌ شده و عملیات اجرایی آن‌ها از اردیبهشت آغازشده و تا تیرماه سال جاری به پایان رسید.

وی برگردان‌های مرکز 19 دی را از دیگر طرح‌های شرکت مخابرات ذکر کرد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه در 140 متر از اردیبهشت‌ ماه سال جاری آغاز شد و تا تیر ماه سال جاری به پایان رسید که محل تأمین اعتبارات این پروژه نیز از محل اعتبارات درون‌سازمانی است.

دهناد همچنین، نصب و راه‌اندازی 10 نقطه SDH را موردتوجه قرارداد و گفت: اجرای این طرح از تیر ماه سال جاری آغاز و تا مرداد ماه امسال ادامه داشت و عملیات اجرایی آن در سطح استان صورت گرفت.

وی تصریح کرد: سایت ناصر دیوان، سایت شاهرودی، سایت پردیسان 4، سایت عالی باف، سایت جمکران 5 و فروشگاه برند از پروژه‌های مهم شرکت مخابرات است که اعتبارات انجام این پروژه‌ها از ردیف اعتبارات شرکت ارتباطات سیار و اعتبارات درون‌سازمانی تأمین شده است.

مدیرعامل شکت مخابرات استان قم خاطرنشان کرد: این 18 طرح به‌صورت همزمان امروز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در جاده قدیم قم - تهران به بهره‌برداری می‌رسد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری