استاندار قم گفت: باید برای برگزاری هرچه با‌شکوه‌‌تر جشن‌های دهه کرامت از ظرفیت مردم استفاده کنیم.

خبرگزاری فارس: استفاده از ظرفیت مردم در برپایی جشن‌های دهه کرامت

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش پیش از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت که در تالار امام رضا (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه دهه کرامت دارای اهمیت زیادی است، اظهار کرد: باید به دهه کرامت به صورت ویژه توجه شود و برای پاسداشت این دهه برنامه‌ریزی مدون داشته باشیم.

وی ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی در برگزاری برنامه‌های این دهه را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: برنامه‌ریزی دهه کرامت باید به گونه‌ای انجام شود که در جامعه شاهد ایجاد موجی از شور و نشاط معنوی باشیم.

استاندار قم نقش رسانه‌ها در دهه کرامت را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: باید در دهه کرامت صداوسیما و دیگر رسانه‌ها نسبت به ترویج فرهنگ ولایی در کشور و در بین سایر مسلمانان جهان اهتمام داشته باشند.

وی وجود سه حرم مطهر فرزندان امام موسی کاظم (ع) در مشهد، قم و شیراز را مایه مباهات و افتخار دانست و گفت: شهر قم به عنوان خاستگاه انقلاب و مرکزیت جهان تشیع دارای اهمیت زیادی است.

شایان ذکر است، 31 دستگاه و سازمان در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت حضور داشته و برنامه‌های این دهه از ششم شهریورماه همزمان با سالروز میلاد کریمه اهل بیت (س) آغاز شده و تا شانزدهم شهریورماه مصادف با میلاد امام رضا (ع) ادامه دارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری