کد خبر: 5482

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: سؤال نماینده ارومیه از وزیر راه در کمیسیون عمران مطرح و به وزیر دو ماه فرصت داده شد تا نسبت به حل مشکل در تأخیر هواپیماها و نحوه برخورد با مسافران اقدام کند.

به گزارش قم خبر ؛ منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه امروز زلزله استان ایلام با حضور نمایندگان دستگاه‌های ذیربط نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی نماینده استاندار، نماینده ستاد بحران وزارت کشور و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر بازسازی مناطق زلزله‌زده تأکید شد.

وی افزود: در این جلسه به دو موضوع مدیریت متنوع بحران به هنگام بلایای طبیعی و ارائه اعداد و آمار مختلف از حوادث مطرح و حل آن مورد تأکید قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: در ادامه جلسه امروز موضوع سانحه سقوط هواپیمای ایران ۱۴۰ با حضور وزیر راه مورد بحث قرار گرفت و وزیر راه عنوان کرد که گزارش این وزارتخانه در خصوص سانحه سقوط هواپیما تا دو یا سه هفته آینده منتشر خواهد شد.

آرامی خاطرنشان کرد: در جلسه امروز همچنین سؤال نادر قاضی‌پور (نماینده مردم ارومیه) از وزرا راه در مورد تأخیر در پرواز هواپیماها و نحوه برخورد با مسافران مطرح شد به وزیر دو ماه فرصت داده شد تا نسبت به رفع مشکل مطرح شده اقدام کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری