استاندار قم اجرای طرح تحول سلامت را از جمله گام‌های بلند دولت عنوان کرد و گفت: دولت با اجرای این طرح به دغدغه مردم در خصوص مسائل درمانی پاسخ داد و سازمان تامین اجتماعی نیز در تحقق این هدف نقش بسیار مهمی دارد.

خبرگزاری فارس: لزوم توجه به نقش تامین اجتماعی در طرح تحول سلامت

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش در مراسم افتتاح شعبه 4 تامین اجتماعی قم که با حضور معاون حقوقی سازمان تامین اجتماعی برگزار شد با اشاره به اینکه نظام اسلامی بر پایه هدایت‌های امام راحل و رهبری استقرار یافته است گفت: پشتیبانی مردم مهم‌ترین پشتوانه این نظام است و ایران اسلامی پایه گذار حکومتی بر پایه ایدئولوژی اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه غربی‌ها و در راس آنها آمریکا به نوعی خود را کدخدای دنیا می‌دانند اظهار کرد: آنها در سال‌های گذشته توانسته‌اند بسیاری از نظام‌های دنیا را شکست دهند ولی در برابر ایران شکست خورده‌اند در حالی که برای ضربه زدن به این نظام از هیچ توطئه‌ای کوتاهی نکرده‌اند.

استاندار قم با اشاره به اینکه ایران اسلامی با صلابت در برابر غرب ایستادگی کرده است تصریح کرد: موفقیت‌ها و پیشرفت‌های کشور ثمره حمایت و پشتیبانی مردم از نظام اسلامی است.

وی به فعالیت‌ها و تلاش‌های دولت تدبیر و امید در یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: دولت در یک سال گذشته از عمر خود به دنبال ایجاد آرامش داخلی، ثبات اقتصادی و ... بود و توانست در این عرصه‌ها به موفقیت‌های ارزنده‌ای دست یابد.

صالحی‌منش با اشاره به اینکه رشد اقتصادی کشور در سال گذشته 6- بود افزود: این در حالی است که اکنون به کمتر از یک درصد کاهش یافته است و طبق پیش‌بینی بانک جهانی میزان رشد اقتصادی ایران به 2.5 درصد خواهد رسید.

وی اجرای طرح تحول سلامت را از جمله گام‌های بلند دولت عنوان کرد و اظهار داشت: دولت با اجرای این طرح به دغدغه مردم در خصوص مسائل درمانی پاسخ داد و سازمان تامین اجتماعی نیز در تحقق این هدف نقش بسیار مهمی دارد.

استاندار قم به افتتاح شعبه 4 تامین اجتماعی در منطقه نیروگاه اشاره کرد و گفت: افتتاح این شعبه در منطقه محروم نشان دهنده اهتمام نظام و دولت به توسعه عدالت در همه مناطق است.

وی در پایان تاکید کرد: باید ادارات به سمت دولت الکترونیک حرکت کرده و بهره‌گیری از خدمات الکترونیک موجب کاهش ترددها در معابر شهری می‌شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری