مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: اعضاء جهاد کشاورزی سنگرسازان بی‌سنگر هستند.

خبرگزاری فارس: اعضاء جهاد کشاورزی سنگرسازان بی‌سنگر هستند

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام علی‌اصغر صالح‌آبادی در مراسم معرفی رئیس جدید سازمان جهاد کشاروزی استان قم که بعدازظهر امروز در سالن همایش‌ معصومیه استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: پست‌ها و مسئولیت‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران به معنای ریاست نیست بلکه به معنای حرکت در مسیر رضای خداوند متعال است.

وی با اشاره به اهداف نظام جمهوری اسلامی اضافه کرد: مسئولیت‌پذیری در این حکومت به معنای پذیرش حکم خدمت‌گذاری برای مردم است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قم با اشاره به اهمیت فعالیت‌های این سازمان تصریح کرد: افرادی که در سازمان مذکور فعالیت می‌کنند به تعبیر زیبای امام خمینی (ره) سنگرسازان بی‌سنگر هستند که همیشه در جبهه‌های حق علیه باطل حضور پررنگی داشتند.

وی ادامه داد: این افراد با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با اشتیاق تمام و اعتماد به تقدس کارشان در محیط کاری خود حضور خواهند داشت و در طول زمان کاری از ارزش اقدامات خود غافل نخواهند شد.

صالح‌آبادی با اشاره به اینکه محمدرضا طلایی رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان قم از میان کارکنان این سازمان انتخاب شده است، یادآور شد: این انتخاب با معیارهای مناسبی صورت گرفته است و امیدواریم فعالیت طلایی سبب پیشبرد سازمان جهاد کشاورزی در زمینه خدمت‌رسانی به مردم شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری