کد خبر: 4464

استاندار قم، از راه اندازی فاز نخست پروژه مونوریل قم تا دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام محمد‌صادق صالحی‌منش امروز در مراسم بهره‌برداری از پروژه 142 واحدی مسکن مددجویان بهزیستی اظهار کرد: دولت اکنون در یک بحران بودجه‌ای قرار دارد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی که مسئول پول و سرمایه کشور هستند می‌دانند دولت در شرایط سختی به سر می‌برد.

وی کمک خیرین را در پیشبرد پروژه‌ها مورد توجه قرارداد و گفت: در حال حاضر با کمک خیرین، پروژه‌ها در حال بهره‌برداری است و باید اذعان کرد که کمک خیرین موجب شد سه ماه گذشته با حضور نماینده رهبری در بنیاد مسکن، پروژه 500 واحدی افتتاح شود و امروز نیز با حضور وزیر پروژه 140 واحدی به بهره‌برداری برسد و پایان هفته نیز برای بهره‌برداری پروژه 400 واحدی مسکن را جشن خواهیم گرفت.

استاندار قم ادامه داد: با وجود تورم و گرانی این پروژه با اعتباری حدود 8 میلیارد تومان به پایان رسید و باید به‌سختی کار توجه کرد و از اینکه خیرین در این پروژه حضور یافتند قدردانی کرد و از خیرین می‌خواهیم به کمک‌های خودشان ادامه دهند.

وی با بیان اینکه کمک خیرین موجب برکت کار دولت می‌شود تصریح کرد: هنگامی‌ که خیرین در انجام پروژه‌ای مداخله می‌کنند با جدیت بیشتری کارهای دولت پیش می‌رود.

صالحی‌منش با اشاره به مصوبات سفر رهبری و اجرایی شدن آن در قم بیان کرد: امروز با همیاری خیرین مصوبات سفر رهبری معظم انقلاب در قم یک‌به‌یک در حال انجام است و این پروژه 140 واحدی نمونه آن است.

استاندار قم خاطرنشان کرد: انجام پروژه‌ها به‌ سختی در قم صورت می‌گیرد و بر اساس جلسه 6 ساعته‌ای که هفته پیش برگزار شد و با انجام مقدماتی که از هشت ماه گذشته صورت گرفته بود مونوریل قم در دهه فجر راه‌اندازی خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری