کد خبر: 3375

با استفاده از روغن زیتون به طور مستقیم و ماساژ آن با مناطق تحریک شده پوست می توانید تمام جوش های صورت خود را از بین ببرید. این روغن حاوی آنتی اکسیدان هایی است که می تواند التهاب همراه با اگزما را کاهش دهد، روغن زیتون پایه بسیاری از مرطوب کنندهاست.

به گزارش قم خبر به نقل از شبکه خبر، مطالعات اخیر روی روغن زیتون نشان می دهد هنگامی که این روغن به تنهایی استفاده می شود، به دلیل نداشتن مواد محرک شیمیایی که ممکن است در کرم فروشگاه پیدا کنید، می تواند چین و چروک و لکه های قهوه ای پوست را کاهش دهد.


برای استفاده از روغن زیتون، ابتدا صورت تان را با آب نم دار کنید و سپس با روغن زیتون ماساژ دهید. سپس کف دست تان مقدار کمی شکر بریزید و بعد این شکر را روی روغن زیتونی که روی صورت تان وجود دارد، بمالید. تمام قسمت های پوست تان را با شکر آرام آرام ماساژ دهید. این عمل باعث می شود که سلول های مرده روی سطح پوست شما از بین برود و در نتیجه پوست صورت دارای درخششی طبیعی و سالم شود.

روغن زیتون می تواند جوش های التهابی صورت را در کمترین زمان ممکن از بین ببرد و به پوست های خشک کمک می کند تا دچار کم آبی و چین و چروک نشوند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری