کد خبر: 3219

مدیر آموزش دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر قم خبر داد

مدیر آموزش دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از پذیرش دانشجو بدون کنکور و با شرط معدل در مقطع کاردانی و کارشناسی در این دانشگاه خبر داد.

خبرگزاری فارس: پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر قم

به گزارش قم خبر ، سعید خرمی در گفت‌و‌گو با فارس با اعلام این خبر اظهار کرد: این مرکز نخستین مرکز آموزش علمی کاربردی استان است که با سابقه 12 ساله و با هدف تامین نیازهای جامعه و ظرفیت فرهنگی و هنری استان قم و با توجه به حوزه ماموریتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم دانشجو می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه در نیمسال تحصیلی جاری 906 دانشجو(432 خانم و 478 آقا) در رشته‌های مختلف در این مرکز مشغول تحصیل هستند ادامه داد: در مقطع کاردانی 6 رشته امور فرهنگی، انیمیشن، گرافیک، نقاشی، خبرنگاری و تدوین و در مقطع کارشناسی ناپیوسته، رشته‌های امور فرهنگی گرایش فعالیت‌های قرآنی، مذهبی - گرایش تبلیغات تجاری – گرایش برنامه‌ریزی فرهنگی و گرافیک گرایش تصویرسازی - گرایش پوستر و نشانه و گرایش تزئینی و محیطی – نقاشی، در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد قم تدریس می‌شود.

خرمی در ادامه از پذیرش دانشجو بدون کنکور در این دانشگاه خبر داد و گفت: مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر ماه 1393 در 6 رشته بدون کنکور و با شرط معدل دانشجو می‌پذیرد.

مدیر آموزش دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در ادامه به رشته‌های ثبت‌نامی در این مرکز اشاره کرد و افزود: این دانشگاه در مقطع کاردانی در رشته‌های گرافیک، عکاسی، امور فرهنگی و در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته‌های گرافیک گرایش تصویرسازی، مدیریت فرهنگی گرایش برنامه ریزی فرهنگی و انیمیشن(کارگردانی) از میان علاقمندان ثبت‌نام به عمل می‌آورد.

وی از متقاضیان خواست تا برای ثبت‌نام به سایت www.sanjesh.org مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر به واحد آموزش مرکز واقع در خیابان شهید لواسانی (خیابان ساحلی، جنب اداره ثبت احوال) مراجعه کنند.

خرمی گفت: در وب سایت مرکز به نشانی www.farhanghonarqom.ir آخرین اخبار و اطلاعات دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ارائه می‌شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری