کد خبر: 2692

از سوی دانشگاه قرآن و حدیث

مدیر فرهنگی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث از برگزاری هشتمین دوره الکترونیکی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد از ابتدای شهریور سال جاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: هشتمین دوره الکترونیکی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد برگزار می‌شود
به گزارش قم خبر ، مصطفی علی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به اطلاعیه ثبت‌نام در هشتمین دوره الکترونیکی آزمون ورودی کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث در سال 94 اظهار کرد: این دوره با توجه به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در رشته‌های الهیات و معارف اسلامی، علوم قرآن و حدیث، علوم قرآنی، نهج‌البلاغه، علوم حدیث (همه گرایش‌ها) تفسیر قرآن مجید و معارف قرآن برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: آزمون کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود و داوطلبانی که مدرک کارشناسی یا سطح دو حوزه را دارند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

مدیر فرهنگی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث عنوان کرد: این دوره به صورت الکترونیکی و از طریق اینترنت برگزار می‌شود و طی آن منابع آموزشی اصلی دوره لوح‌های فشرده آفلاین دروس دوره، خلاصه مطالب منابع آزمون و جزوات دوره در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: دوره آمادگی کارشناسی ارشد از اول شهریور تا پایان دی ماه سال جاری برگزار می‌شود، گفت: جلسات این دوره به صورت آنلاین و با توضیحات آموزش‌یار و استادان برگزار می‌شود و به صورت آنلاین رفع اشکال صورت می‌گیرد.

علی‌پور یادآور شد: در طول دوره مشاوره علمی و آموزشی مناسب با دوره به صورت آنلاین برگزار می‌شود و برگزاری آزمون‌های منظم هفتگی به صورت آنلاین در دستور کار قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: متقاضیان شرکت در این دوره از 25 تیرماه تا 30 مرداد ماه  سال جاری فرصت دارند برای تکمیل فرم ثبت‌نام به پایگاه اینترنتی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث به آدرس http://vu.qhu.ac.ir مراجعه کرده و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مدیر فرهنگی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث خاطرنشان کرد: کارمندان مؤسسه دارالحدیث و دانشگاه و پژوهشگاه قرآن و حدیث و حافظان کل قرآن کریم از تخفیف ویژه بهره‌مند می‌شوند که برای بهره‌مندی از تخفیف باید معرفی‌نامه‌ای از نهاد مربوط را دریافت کنند.

وی یادآور شد: افرادی که در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند، برای تهیه منابع فرعی و جانبی از قبیل لوح‌های فشرده آفلاین دروس مرتبط و جزوات آنها و کتاب‌های منابع آزمون به پایگاه اینترنتی فروشگاه الکترونیکی مرکز به آدرس http://shop.qhu.ac.ir مراجعه کرده و پس از پرداخت مبلغ لازم، منابع درخواستی را دریافت کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری