کد خبر: 2474

کتاب «حجاب با حجاب» حجت الاسلام محمدرضا زائری پس از استقبال مخاطبان در کمتر از دو ماه به چاپ دوم رسیده است.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، کتاب «حجاب با حجاب» حجت الاسلام محمدرضا زائری یکی از کتاب‌های تازه انتشارات آرما در نمایشگاه کتاب بود که در همان روزها نیز با استقبال زیادی مواجه شد.

این کتاب که مانند دیگر کتاب‌های زائری با قلمی شیوا و با نگاهی انتقادی نوشته شده است،‌ در ادامه کتاب دیگر این نویسنده یعنی «حجاب بی‌حجاب» نوشته شده است و نگاهی تازه و دوباره به مساله بدحجابی و عوامل آن در جامعه دارد. این کتاب پس از استقبال بی‌نظیر مخاطبان در کمتر از دو ماه به چاپ دوم رسیده و قرار است انتشارات آرما چاپ دوم آن را تا چند روز دیگر وارد بازار کتاب کند.

زائری در مقدمه کتاب «حجاب با حجاب» نوشته است:

در کتاب حجاب بی‌حجاب کوشیدیم از ضرورت پرداختن بی‌پرده به موضوع حجاب سخن بگوییم و بی‌حجاب به حجاب بپردازیم و در کتاب حاضر از این واقعیت تلخ سخن گفته‌ایم که باحجاب رفتار و عملکرد نادرست برخی اشخاص حقیقی و حقوقی، روی زیبا و دلپذیر مفهوم متعالی و آرمانی و ارزشمند حجاب پوشانده شده است. اگر برخی رفتارها و کردارهای نادرست و ناشیانه و گاه تخریبی و فاجعه بار نبود، شاید ابعاد گوناگون اجتماعی و فرهنگی این حکم الهی و فریضه شرعی به راحتی تبیین می‌شد و پذیرش آن برای مخاطبان بسیار گواراتر و آسان تر بود. اما باید به صراحت اعتراف کنیم آنچه امروز باعث شده تا وضعیت حجاب در جامعه ما چنان باشد که می‌دانیم و می‌بینیم قبل از هر چیز همین حجاب و پرده رفتارها و گفتارهای ناپسند برخی از خودمان است.

انتشارات آرما چاپ دوم این کتاب را با قیمت ۶هزار تومان و در تیراژ هزار نسخه منتشر کرده است. علاقه مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن ۰۳۱۱۳۲۳۵۱۷۰۹ تماس بگیرند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری