کد خبر: 2362

سيد جلال عرفانيان دبير شوراياري محله اسكندري شهر تهران به جهان نیوز گفت: عدم نصب پل عابر پياده از سوي شهرداري ناحيه ۳ منطقه ۱۱ تاکنون علاوه بر مرگ این زن ۵۷ ساله، موجب كشته شدن دختری پنج ساله و زخمی شدن مادرش نیز شده است.

به گزارش قم خبر به نقل از جهان‌نیوز، عدم تکمیل پل عابر پیاده در خیابان اسکندری جنوبی واقع در منطقه ۱۱ تهران، باعث مرگ یک زن شد.

حوالی ساعت ۲۱ روز ۱۵ تیر ماه، خانم ۵۷ ساله‌ای به نام رقيه جعفريان حین رد شدن از خیابان با خودروی پراید مشکی رنگ در حال عبور به شدت برخورد کرد و کشته شد.

گفتنی است، محل تصادف دقیقا در زیر پل عابر پیاده نیمه ساخته‌ای است که علیرغم پیگیری مسئولان محلی چند صباحی است که به حال خود رها شده و در این مدت به دلیل سهل انگاری شهرداری تهران، موجب تصادف بیش از ۸۳ نفر شده است که از این میان ۲ نفر کشته شده اند.

مسئولين به فکر باشند/ عدم نصب پل عابر پياده عامل قتل دختر ۵ ساله شد

در همین رابطه سيد جلال عرفانيان دبير شوراياري محله اسكندري شهر تهران به جهان نیوز گفت: عدم نصب پل عابر پياده از سوي شهرداري ناحيه ۳ منطقه ۱۱  تاکنون علاوه بر مرگ این زن ۵۷ ساله، موجب كشته شدن دختری پنج ساله و زخمی شدن مادرش نیز شده است.

وی در این باره افزود: از زمان تعريض خيابان اسکندری واقع در تقاطع خيابان اسکندري و خيابان امام خميني (ره) بعلت بازتر شدن خيابان، عليرغم درخواست‌های مکرر و شوراياري محل جهت احداث پل عابر پياده متاسفانه تا به امروز نصب اين پل از طرف شهرداري انجام نگرديده است.

عرفانيان در پايان با اشاره به اينكه مدارك نامه نگاري هاي متعدد شوراياري محله اسكندري شهر تهران با شهرداري ناحيه ۳ منطقه ۱۱موجود می‌باشد، تصريح كرد: تا کنون بیش از ۳۰ نامه برای حل مشکل پل عابر پیاده خطاب به شهرداری نگاشته شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری