مدیر کل مدیریت شبکه شرکت گفت: اوج ترافیک تماس‌های بین‌الملل در ایام نوروز ۹۴ در روز اول فروردین بود که حدود ۱۲ میلیون دقیقه مکالمه انجام شد.

به گزارش قم خبر ، حسین معدنی پور در گفت‌وگو با فارس، از برقراری ۹۰ میلیون دقیقه ترافیک بین‌الملل بین ایران و دیگر کشورهای جهان در ایام نوروز ۹۴ خبر داد.

مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه و مهندسی عملیات سوییچ شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: ۴۵ میلیون دقیقه سهم ترافیک صادره و ۴۵ میلیون دقیقه سهم ترافیک وارده بین الملل به کشور بود .

وی تصریح کرد: اوج ترافیک روزانه که حدود ۱۲ میلیون دقیقه بود در روز اول فروردین تبادل شد که ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار دقیقه وارده و ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار دقیقه صادره بود.

معدنی پور ادامه داد: متوسط ASR (درصد موفقیت ارتباطات) ترافیک ارتباطات صادره از طریق شرکت ارتباطات زیرساخت در این ایام ۲۶ درصد بود و این شاخص به مقاصد کشورهای اروپایی و آمریکایی تا حدود ۴۵ درصد افزایش یافت.

مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه و مهندسی عملیات سوییچ شرکت ارتباطات زیرساخت خاطر نشان کرد: پیش‌بینی‌های فنی لازم برای افزایش ترافیک نوروزی انجام شده بود تا در این ایام مکالمات بین‌الملل از مسیرهای مطمئن راهیابی شود. کارشناسان این شرکت نیز در ایام نوروز در شیفت‌های ۲۴ ساعته بر برقراری ارتباطات بدون هیچ اختلالی و با بهترین کیفیت تلاش کردند.

از اول فروردین ماه ۹۴ تعرفه مکالمات بین الملل از طریق دو صفر در مسیر های پرترافیک۲۵ درصد کاهش یافته بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری