نماینده تام‌الاختیار وزیر در واگذاری‌ سرخابی‌ها به بخش خصوصی گفت :وزارت ورزش تلاش می کند تا شورای واگذاری را برای شرایط بهتر توجیه کند .

مزایده سوم سرخابی‌ها، اوایل اردیبهشت با شرایط بهتر

به گزارش قم خبر به نقل از صدا وسیما؛ امیررضا خادم در خصوص آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت‌ : آخرین جلسه شورای واگذاری اواخر سال ۹۳ برگزار و مقرر شد مزایده سوم در اوایل اردیبهشت برقرار بشود .

وی افزود : البته عدد فروش تغییر نکرده است اما شرایط بهتری برای خریداران در نظر گرفته شد و از چهار سال به پنج سال و از ۲۵ درصد اولیه به ۲۰ درصد شرایط تغییر کرد اما اصل رقم ۲۹۰میلیارد در جای خودش باقی است .

نماینده تام‌الاختیار وزیر در واگذاری‌ سرخابی‌ها به بخش خصوصی در پرسش خبرنگار ما مبنی بر اینکه اگر برای بار سوم خریدارانی پیدا نشوند این دو باشگاه طبق قانون منحل می شوند گفت : وزارت ورزش همه تلاش خود را می کند تا این اتفاق رخ ندهد و بتوانیم شورای واگذری را توجیه کنیم که به شکلی شرایط را برای ادامه کار دو باشگاه متفاوت با گذشته و با تنش های کمتر شاهد باشیم و امیدوارم این مزایده خریدارانی داشته باشد و واگذری صورت بگیرد .

خادم همچنین در باره پایین آمدن قیمت پایه دو باشگاه گفت‌ : رقم پایه دو باشگاه در اختیار وزارت ورزش نیست و سازمان خصوصی سازی و وزارت اقتصاد تصمیم میگیرند و شورای واگذاری تاکید بر باقی ماندن بر این عدد دارند .

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری