کد خبر: 15296

معاون شبکه مدیرعامل شرکت مخابرات اقدامات این شرکت را برای تسهیل ارتباطات در نوروز تشریح کرد.

به گزارش قم خبر، محمدرضا حاجی محمدی در گفت‌وگو با فارس با ارائه توصیه‌هایی درباره تماس‌های لحظه تحویل سال و نوروز، اظهار داشت: در لحظات تحویل سال که حجم بالایی در شبکه تماس‌های مردم برقرار می‌شود (ترافیک بوجود می‌آید) ترجیحا تماس‌های غیرحضوری در ساعات دیگری انجام شود.


معاون شبکه مدیرعامل شرکت مخابرات افزود: مشترکان در ارتباطات بین‌المللی به دلیل هزینه بیشتر آن نسبت به ارتباطات شهری در پایان تماس از قطع کامل ارتباط مطمئن شوند.

وی همچنین با اشاره به اقدامات شرکت مخابرات ایران برای تسهیل ارتباطات در نوروز، تاکید کرد: به منظور تامین و تسهیل در ارتباطات مردم در ایام نوروز ۹۴ در تمامی استان‌های کشور اعم از درون شهرها و روستاها، مبادی شهرها، راه‌ها،‌ منازل‌، اماکن عمومی و رفاهی، اقدام به پیش‌بینی و افزایش امکانات و ظرفیت ترافیکی شبکه‌ها کرده تا کاربران علی رغم حجم ترافیکی مکالمات در نوروز بتوانند با کمتر مشکل از شبکه‌های مخابراتی و دیتا بهره‌مند شوند.

معاون شبکه مدیرعامل شرکت مخابرات افزود: به منظور پاسخگویی به مشترکین و رفع اشکالات و خرابی‌های احتمالی در مراکز اصلی مخابرات استان‌ها به صورت شیفت‌های کاری شبانه روزی و مراکز خدمات تلفنی بر خط همچون مراکز خدمات تلفنی ۲۰۱۱۷ اعلام خرابی‌های تلفنی برقرار است.

وی تصریح کرد: به منظور تسهیل در دسترسی دیتای مشترکین ضمن تامین و افزایش پهنای باند و آدرس‌های IP مورد نیاز ارتباطات دیتای استان‌ها، در کلیه مراکز اصلی دیتای استان‌ها شیفت‌های کاری برای پاسخگویی و رفع مشکلات مشترکین دیتا فعال است.

وی ادامه داد: همچنین مراکز خدمات برخط ۲۰۲۰ برای اعلام و رفع خرابی سرویس‌های ارتباطات ثابت و دیتا (BSL) فعال هستند.

حاجی محمدی افزود: مراکز اطلاعات تلفنی ۱۱۸ برای تلفن‌های درون شهرها و ۳۳۳۳۳۳۳۳ +(کد استان) برای اطلاعات تلفن‌های شهرستان در دسترس مردم قرار دارد.

معاون شبکه مدیرعامل شرکت مخابرات اضافه کرد: مراکز ارتباطات ۱۸۱۸، ۲۰۰۰، ۹۹۹۰ برای خدمات پرداخت‌های غیر حضوری تمامی قبوض، مراکز ارتباطات مردمی ۲۰۹۰ در استان تهران و البرز و ۲۰۲۱ در سایر استان‌ها نیز آماده پاسخ‌گویی به مشترکان است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری