کد خبر: 15197

معاون اتحادیه بارفروشان با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم پرتقال دیروز در میدان به علت کمبود ۲ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافت، گفت: محصولاتی مانند سیب، موز و کیوی نسبت به روز سه‌شنبه کاهش قیمت داشته‌اند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، علی امامی معاون اتحادیه بار فروشان تهران گفت: هر کیلوگرم پرتقال دیروز در میدان مرکزی ۲ هزار و ۵۰۰ تومان گران شد. قیمت پرتقال روز سه‌شنبه در میدان مرکزی میوه‌ و تره‌بار ۳هزار و ۵۰۰ تومان بود که دیروز به علت کمبود این محصول به ۶ هزار تومان رسید. امامی اظهار داشت: وعده‌های وزارت جهاد کشاورزی در تأمین پرتقال درست نبود و در این مورد با کمبود عرضه مواجه شده‌ایم.


معاون اتحادیه بار فروشان بیان داشت: سیب، موز و کیوی به اندازه کافی موجود است و مشکلی از نظر تأمین این محصولات وجود ندارد.

وی افزود: قیمت هر کیلوگرم سیب درختی دیروز در میدان مرکزی ۵۰۰ تومان، هر کیلوگرم موز ۳۰۰ تومان و کیوی ۲۰۰ تومان در میدان کاهش یافت. امامی بیان داشت: دیروز سیب در میدان با قیمتی بین ۲تا ۳ هزار تومان، موز با قیمت ۳ هزار و ۷۰۰ تومان و کیوی با قیمت هر کیلو ۲ هزار تومان عرضه شد. معاون اتحادیه بار فروشان اظهار داشت: سیب‌زمینی و گوجه‌فرنگی هم هر کیلوگرم با قیمتی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومان عرضه شد. براساس این گزارش قیمت هر کیلوگرم پرتقال در سطح شهر تهران ۷ هزار تا ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و در برخی مناطق هم بیشتر از قیمت مذکور است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری