کد خبر: 15083

مدیر راهداری استان قم خبرداد:

مدیر راهداری استان قم گفت: اجرای عملیات خط کشی در محور‌های جاده‌ای استان قم در قالب خط سرد و گرم و اجرای نقوش در حال انجام است.

اکبر سلیمیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار قم خبر، گفت: اجرای عملیات خط کشی در محور‌های جاده‌ای استان قم در قالب خط سرد و گرم و اجرای نقوش در حال انجام است.

مدیر راهداری استان قم با بیان اینکه در ادامه عملیات ارتقاء سطح ایمنی و تسهیل ترافیک سفرهای برون شهری و در راستای اجرای طرح راهداری نوروزی عملیات خط کشی محورهای جاده‌ای استان قم در حال انجام است، عنوان کرد: با توجه به امحاء بخشهایی از خطوط جاده‌ای و همچنین بهسازی و روکش آسفالت محورهای جاده‌ای استان، عملیات خط کشی در قالب خطوط سرد وگرم و همچنین نقوش در حال اجرا می‌باشد.

وی با بیان اینکه خطوط امحاء شده تجدید و در محورهای که بهسازی و روکش آسفالت در آن‌ها اجرا شده است، تصریح کرد: بسته به تعریف ترافیکی مسیر، خطوط سردو گرم به اجرا گذاشته می‌شود.

سلیمیان با اشاره به اینکه اجرای نقوش در راستای انتقال مفاهیم اطلاعاتی به رانندگان است خاطرنشان کرد: تمامی آیتم‌های ابزاری جهت جلوگیری از حوادث جاده‌ای به نحو مناسب و با توجه امکانات به روز در محورهای جاده‌ای استان قم به اجرا گذاشته می‌شود.

مدیر راهداری استان قم زمان آغاز اجرای عملیات خط کشی را آغاز نیمه دوم اسفند ماه سالجاری عنوان کرد و افزود: در صورت مساعدت شرایط جوی تا پیش از آغاز نیمه نخست سفرهای نوروزی (۲۵اسفند ماه) اجرای عملیات خط کشی به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری