کد خبر: 14900

مدیرکل فنی وحرفه‌ای قم:

مدیرکل فنی وحرفه‌ای قم با اشاره به لزوم همکاری با بخش صنعت و معدن قم گفت: توسعه آموزش‌های بازار محور مهمترین رویکرد فنی و حرفه‌ای قماست و افزایش بهره‌وری برای صنایع و معادن استان قم همراه با ارائه آموزش‌های مرتبط ممکن می‌شود.

احمد عطارنیا در گفت وگو با قم خبر با اشاره به طراحی سامانه نیازسنجی در قم ظهار داشت: این کار برای سنجش نیازهای آموزشی استان انجام شده است، ارگانها، سازمان‌ها و شرکت‌ها می توانند در راستای تحقق اهدافشان از آموزش های این مرکز استفاده کنند.

مدیرکل فنی وحرفه‌ای قم با اشاره به تدوین قوانین حمایتی در زمینه آموزش های مهارتی افزود: معافیت مالیاتی سبب شده تا کلیه هزینه‌های صورت گرفته برای آموزش شرکت‌ها و اصناف و هزینه‌های صورت گرفته از سر جمع مالیات آن‌ها کسر می‌شود و شرکت‌ها می‌توانند در این زمینه با تائید اداره کل فنی و حرفه‌ای استفاده کنند.
 
عطارنیا با اشاره به اهمیت همکاری با بخش صنعت و معدن قم بیان کرد: اگر سازمان صنعت و معدن قم با ما همکاری کند سبب افزایش بهره وری برای صنایع و معادن استان می شود، البته امیدواریم برخی از سازمان ها ما را یاری کنند تا به اهدافمان به شکل مطلوب تر برسیم.
 
مدیر کل فنی‌وحرفه‌ای قم با اشاره به اعلام نتیجه نیاز سنجی خاطرنشان کرد: پس از انجام نیاز سنجی نتیجه آن در 13 اسفند به ادارات اعلام شد، بخش فنی و حرفه‌ای قم می‌تواند خدمات خوبی را به شرکت‌های استان ارائه دهد.
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری