کد خبر: 14490

مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران از رفع مشکل کیفیت سرویس اینترنت این شرکت به عنوان اولویت برنامه های مخابرات خبر داد و گفت: فیش های در نوبت دریافت ADSL تا قبل از پایان سال واگذار می شود.

به گزارش قم خبر ، علیرضا صیدی در گفتگو با مهر، از رفع مشکل کیفیت سرویس اینترنت پرسرعت مخابرات در استانهای تهران و البرز در سال آینده خبر داد و اظهار داشت: در ۶ ماهه دوم امسال، عمده تمرکزمان به ارتقای سامانه پشتیبانی از مشتریان ADSL اختصاص یافت به نحوی که سامانه پاسخگویی ۲۰۲۰ را به داخل شرکت مخابرات منتقل کردیم و مدت زمان انتظار برای پاسخگویی در این سامانه به صفر رسیده است.

وی با بیان اینکه در زمان پیک ترافیک، مشکلات مشترکان در کمتر از یک دقیقه پاسخ داده می شود، ادامه داد: در سال ۹۴ عمده برنامه شرکت مخابرات استان تهران، ارتقای کیفیت سرویس ADSL و تلفن ثابت خواهد بود و براساس پیش بینی های صورت گرفته قصد داریم گواهینامه سطح بالاتری از مدیریت کیفیت فناوری اطلاعات و ارتباطات را دریافت کنیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران شمار خطوط فعال اینترنت پرسرعت در تهران و البرز را حدود ۸۰۰ هزار پورت عنوان کرد و گفت: هم اکنون ارائه خدمات ADSL در این دو استان به روز است.

وی با تاکید براینکه ممکن است در برخی مناطق به دلیل مشکلات پهنای باند و تجهیزات با مشکلاتی در واگذاری سرویس به متقاضیان روبه رو باشیم، افزود: تا قبل از پایان سال و ظرف ۳ هفته باقی مانده تمامی تقاضاها برای دریافت سرویس ADSL پاسخ داده می شود و دیگر فیش در نوبت انتظار ADSL نخواهیم داشت.

صیدی ادامه داد: هم اکنون مشکل تامین پهنای باند اینترنت حل شده و ظرفیت واگذاری ADSL وجود دارد. همچنین برای سال آینده نیز با شرکت ارتباطات زیرساخت در حال مذاکره برای انعقاد قرارداد دریافت پهنای باند اینترنت هستیم.

وی با بیان اینکه واگذاری اینترنت پرسرعت در استان البرز به طور تقریبی بروز است، یادآور شد: واگذاری ADSL براساس میزان پهنای باند دریافتی و تخصیص آدرسهای IP انجام می شود و با تامین تجهیزات مورد نیاز پیش بینی می شود که مشکل کیفیت اینترنت مشترکان و فیش های درنویت دریافت ADSL برای سال ۹۴ رفع شود و حل این مشکلات در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری