کد خبر: 14123

مدیرکل روابط عمومی هلال احمر با تشریح جزییات سفر یک‌روزه رئیس جمعیت هلال احمر به اصفهان از تقویت درآمدهای داخلی جمعیت در سال آینده و همچنین تقویت امدادی اصفهان به عنوان شهر جانشین پایتخت در حوادث کشور خبر داد.

به گزارش قم خبر ، وحید رحمتی در گفت‌وگو با تسنیم، جزییات سفر یک‌روزه رئیس جمعیت هلال احمر به اصفهان را تشریح کرد و اظهار داشت: دکتر ضیائی رئیس جمعیت هلال احمر هدف از حضور در استان اصفهان را شرکت در همایش سراسری معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی عنوان کرد ه است و علاوه بر حضور در این همایش، بازدید کوتاهی هم از امکانات جمعیت هلال احمر این استان داشتند.

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر بیان کرد: آقای ضیایی معتقدند چون استان اصفهان یکی از مهم ترین بخش‌های کشور در زمینه امداد رسانی است، بنابراین در این امر جانشین پایتخت محسوب می‌شود.

رحمتی ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان اصفهان نیازهایی دارد که بایستی در زمینه رفع این نیازها، مساعدت‌هایی صورت پذیرد چرا که جمعیت هلال احمر این استان از جمله جمعیت‌هایی است که علاوه بر نقش استانی، نقش ملی نیز دارد.

وی به برنامه‌های مختلف برای اجرا در سال ۹۴ از سوی جمعیت هلال احمر اشاره و اذعان کرد: رئیس جمعیت هلال احمر عنوان داشتند که تقویت بخش‌های مختلف امداد و نجات در سراسر کشور با توجه به حوادث بسیاری که اتفاق می‌افتد و تقویت بخش‌های مختلف سازمان داوطلبان، جوانان و همینطور تقویت بخش‌های مختلف بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر از دیگر برنامه‌هایی است که از سوی جمعیت هلال احمر در سال آتی انجام خواهد شد.

رحمتی در مورد بودجه سال ۹۴ جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: دکتر ضیایی نیز عنوان داشتند که با توجه به برنامه‌های گسترده ای که در سال آینده برای افزایش توان امدادی هلال احمر وجود دارد، امیدواریم اعتبار سال آتی این جمعیت با مساعدت مجلس و دولت تأمین شود چرا که جمعیت هلال احمر برای تأمین منابع مالی خود از بودجه دولتی و درآمدهای داخلی هلال احمر استفاده می‌کند که ان شالله در سال آینده شاهد تقویت منابع در این بخش خواهیم بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری