کد خبر: 14083

رئیس پلیس پایتخت از کشف ۱۰۰ درصدی اسیدپاشی طی سال‌جاری در پایتخت خبر داد و گفت: در ماه پایانی سال برخورد جدی با ارازل و اوباش خواهیم داشت.

به گزارش قم خبر، سردار حسین ساجدی‌نیا، رئیس پلیس پایتخت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون تمامی موارد اسیدپاشی بر فرد که به پلیس گزارش شده است، کشف و عوامل آن دستگیر شده و به مراجع قضایی معرفی شدند.


وی ادامه داد: موضوع اسید پاشی همچون قتل جزء پرونده های ویژه به شمار می‌رود که باید هرچه سریع‌تر کشف و رسیدگی شود و در حال حاضر میزان کشف و وقوع در قتل نیز برابر است و این موید این مساله است که پلیس به صورت ویژه با این مسائل برخورد می‌کند.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه موضوع ارازل و اوباش جزء خطوط قرمز پلیس است، گفت: در صورت بروز ناهنجاری و هرج و مرج توسط ارازل و اوباش در محلات، رئیس کلانتری و یا پایگاه پلیس در محل ملزم به دستگیری فوری این افراد هستند و حتی این افراد محل کار خود را تا زمانی که ارازل دستگیر نشوند ترک نکرده و پس از دستگیری این افراد را در معرض نمایش افراد محل قرار داده و سپس در اختیار مراجع قضایی می گذارند.

سردار ساجدی‌نیا افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال برنامه هایی نیز در موضوع ارازل و اوباش خواهیم داشت و برخورد جدی با این افراد در اسفندماه جهت تامین امنیت هرچه بیشتر و بهتر شهروندان انجام می گیرد.

وی در پایان با بیان اینکه از ابتدای سال ۱۰۴۵ باند سرقت در پایتخت متلاشی شده است،خاطرنشان کرد: با قوه قضائیه هماهنگی شده سارقان قبل از عید مرخص نشوند تا امنیت مردم در این ایام بیشتر تامین شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری