کد خبر: 13855

معاون شهردار قم:

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: ۲۰ بوستان در مناطق مختلف شهر قم برای اسکان مسافران و زائران نوروزی آماده سازی می‌شود.

مهدی اصفهانیان‌مقدم در گفت و گو با قم خبر،  با اشاره به اینکه پرسنل شهرداری از ۲۵ اسفند ماه امسال تا ۲۰ فروردین سال آینده به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به زائرین و مسافران نوروزی هستند، اظهارداشت: فعالیت کارکنان شهرداری با محوریت حرم مطهر حضرت معصومه (س)، مسجد جمکران است که در این راستا بیش از سه هزار نفر از کارکنان شهرداری در ایام نوروز به مسافران و زائران خدمات‌رسانی می‌کنند.

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم از مهم‌ترین اقدامات در راستای آماده‌سازی بوستان‌ها نصب روشنایی‌ها، سرویس بهداشتی و ایمن‌سازی بوستان‌ها عنوان کرد و افزود: ۲۰ بوستان نیز در مناطق مختلف برای اسکان مسافران آماده و مهیا شده است.

وی با بیان اینکه برای زیارت مسافران و زائران حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها به صورت شبانه‌روزی در مناطق مختلف مستقر می‌شوند، عنوان کرد:  برپایی نخستین نمایشگاه گل و گیاه در استان نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در ایام نوروز برنامه ریزی شده است.

اصفهانیان مقدم با اشاره به  اینکه این نمایشگاه در بوستان بنیادی با محوریت سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری در ایام نوروز برپا می‌شود، خاطرنشان کرد: پاکیزگی و تمیزی شهر از دیگر اقدامات مهم شهر است که شهرداری با توجه به سفر رئیس جمهور و اعضای هئیت دولت از هم‌اکنون اقدام به پاکیزگی ورودی‌ها و خیابان‌های شهر کرده است.

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: با توجه به اینکه از سوم فروردین ایام فاطمیه آغاز می‌شود شهرداری مانند سال‌ گذشته برای اشاعه فرهنگ فاطمی بنرهای تبلیغاتی را در نقاط مختلف شهر نصب می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری