کد خبر: 13568

الهام غفوری - تهیه‌کننده سریال پلیسی «میکائیل» - اعلام کرد: درباره‌ی زمان پخش دقیق این مجموعه فعلا از سوی شبکه اول تصمیمی گرفته نشده است، اما به احتمال قوی این سریال بعد از ایام نوروز به روی آنتن برود.

به گزارش قم خبر ، این تهیه‌کننده در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: تصویربرداری «میکائیل» به کارگردانی سیروس مقدم اواخر دی ماه سال جاری در قشم به پایان رسید و اکنون مونتاژ و مراحل فنی این مجموعه نیز در حال انجام است و بزودی صداگذاری و آهنگسازی سریال با انتخاب خواننده تیتراژ انجام خواهد شد. در حال حاضر مونتاژ اکثر قسمت‌های «میکائیل» انجام شده است ولی باز هم مراحل فنی تا زمان پخش با ما همراه است.

به گزارش ایسنا، سریال «میکائیل» کاری از سیروس مقدم با مشارکت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در ۱۸ تا ۲۰ قسمت، برای شبکه اول سیما ساخته شده و سعید نعمت الله نگارش آن را انجام داده است. در خلاصه داستان این مجموعه پلیسی آمده است: رسول دوست عزیز و رفیق میکائیل، به اشتباه قربانی توطئه اشرار می‌شود و میکائیل که پلیس سخت کوشی است، برای استقرار نظم و آرامش بیشتر، عزم خود را جزم می‌کند و با تکیه بر حمایت‌های مردم، دل به دریا می‌زند و...

کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبایی، کامران تفتی، کاوه سماک باشی، مجید واشقانی، علیرضا خمسه، پرویز پورحسینی، متین ستوده، مجید مشیری، امیر حمیدزاده، مریم خدارحمی حسین توشه، مجید سعیدی، علی صالحی، حسین توشه، مهدی صبایی، علی صالحی و مجید سعیدی در سریال سیروس مقدم بازی کرده‌اند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری