کد خبر: 13504

باشگاه استقلال با انتشار بيانيه اي روي سايت رسمي اش، اتهاماتي مستقيم را به باشگاه نفت‌تهران نسبت داده است.

به گزارش قم خبر به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به برخی صحبت‌های اخیر پیرامون این تییم واکنش نشان داد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

این چه رفتاری است که یک روز قبل از بازی حساس لیگ برتر به هواداران استقلال نامه می‌نویسند و از عشق و علاقه و تعصب خود می‌گویند و روزی دیگر وقتی که موفق نیستند به پیروزی‌های تیم مورد علاقه همان هواداران « چنگ » می‌زنند و هزار عامل بی ربط را دلیل توقف خود می‌دانند ؟!

آیا برخی مربیان لیگ برتر « قاضی » شهر شده‌اند که خودشان را جای داور و مسئول می‌گذارند و غیرمنصفانه درباره داوری مسابقه استقلال با پیکان نظر می‌دهند و کسی هم نیست از ایشان بپرسد که شما با کدام مسئولیت در این مورد «حکم نهایی» می‌دهید ؟ کجای این رفتار حرفه‌ای است ؟

اگر همین امروز رسانه‌ای بی‌طرف، یک جدول بر اساس اشتباهات داوری تنظیم کند برخی تیم‌ها صدرنشین این جدول خواهند بود. باشگاه استقلال به گواه اکثر کارشناسان « مستقل » در فصل جاری در موضوع اشتباهات داوری، میزان زیان و ضررش بسیار بیشتر از سودش بوده است اما این ادعا هم یک حکم نهایی نیست و بدون تردید درباره آن بحث و بررسی‌های فراوان لازم است.

علاوه بر همه این حرف‌ها، فوتبال پاک با حرف اتفاق نمی‌افتد. فوتبال پاک به فوتبال ضد دوپینگ گفته می‌شود، به فوتبالی که قرار است دیگر " کشو" ها حامی آن نباشند و باشگاه‌ها با هوادارانشان حمایت شوند و نه غیر از این!

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری