کد خبر: 13452

محمدحسین نژاد فلاح به عنوان سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس منصوب می شود تا ششمین فردی باشد که در سال ۱۳۹۳ بر مسند مدیریت بزرگ ترین باشگاه کشور تکیه می زند.

به گزارش قم خبر به نقل از خبرآنلاین؛ در حالی که هنوز سال ۹۳ به پایان نرسیده است، پرسپولیس با داشتن ۶ مدیر مختلف بی ثبات ترین سال تاریخش را در حال سپری کردن است.


سرخپوشان سال ۹۳ را با مدیریت علی پروین شروع کردند. پروین پس از پایان فصل و در اردیبهشت ماه جای خود را به تیم مدیریتی جدید داد که علیرضا رحیمی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کردند. عمر مدیریت رحیمی در پرسپولیس فقط ۱۳۵ روز بود و او به همراه دایی از سوی سیاسی رئیس هیات مدیره برکنار شد تا بهروز منتقمی قائم مقام رحیمی اداره امور باشگاه را درست بگیرد.

منتقمی ۷۵ روز سرپرست باشگاه بود و یک روز پس دربی حمید رضا سیاسی حکم مدیرعاملی باشگاه را به نام خود زد. او فقط دو هفته در این پست دوام آورد و سپس راهی زندان شد تا علی اکبر طاهری مدیریت باشگاه را بر عهده بگیرد. دوره مدیریتی طاهری نیز کمتر از ۵۰ روز طول کشید و اکنون سرخ ها باید آماده سپردن صندلی مدیریت به محمدحسین نژا فلاح بدهند که رکوردار حضور در هیات مدیره پرسپولیس در یک دهه اخیر بوده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری