کد خبر: 13428

عضو هئیت علمی موسسه آموزش حوزوی امام رضا(ع) در گفتگو با قم خبر:

عضو هئیت علمی موسسه آموزش حوزوی امام رضا(ع) گفت: رسانه ها از ابتدا (ویدئو، ماهواره، اینترنت) و امروزه رسانه های نوین موبایلی (واتس آپ،وایبر)عامل اصلی تغییر سبک و منش زندگی شده است.

حجت الاسلام و المسلمین حسین غفاری فر در گفت و گو با قم خبر بااشاره به مشکلات رسانه های نوین در کشورهای دیگر اظهارداشت: بنا به گزارش های رسیده و معتبر از کشورهای افعانستان و مناطق کردنشین سه کشور حاشیه ایران بعد از ورود افسار گسیخته رسانه نوین شوق دفاع از منابع ملی و استقلال در نسل جدید از کشورها در مقابل مهاجمین بسیار اندک شده است.
 
وی افزود: در ایران یکی از بهترین نمونه ها از استفاده نابجا از واتساپ آزارهنرمندان همچون مرحوم کشاورز و سوء استفاده از مرگ هنرمند پاشایی بود.
 
عضو هئیت علمی موسسه آموزش حوزوی امام رضا(ع) عنوان کرد: دشمن خط نشانی برای امنیت و استقلال فرهنگی ما کشیده است که  از طریق رسانه های اجتماعی غیرمدیریت شده توسط نظام لازم باشد برای تخریب و تضعیف روحیه هنرمند کشاورز و یا از مرگ هنرمند محبوب همچون پاشایی در کوتاه ترین زمان سوء استفاده نمایند.
 
غفاری فر خاطرنشان کرد: فرهیختگان منصف و دلشیفتگان فرهنگ این ملت به ما بگویند چه شده است با وجود بالارفتن سرانه ملی در مسکن، بهداشت، مسافرت، پوشاک، تغذیه، تحصیلات، دانش و  ده ها عنصر دیگر زندگی امروزه نسبت به دهه اول انقلاب و دفاع مقدس از آمار بزهکاری نظیر قتل، تجاوز به عنف و طلاق چه نوع عاطفی و حقوقی، فرزندان بلاتکلیف،افسردگی، مریضی و دیگر عوامل در این دهه مرفه تر بیشتر از دهه اول انقلاب است؟ آیا مدعیان قدرت طلب و ثروت طلب نام این عقب افتادگی فرهنگی را پیشرفت فرهنگی و رشد می گویند؟
 
وی تصریح کرد: رسانه ها از ابتدا (ویدئو، ماهواره، اینترنت) و امروزه رسانه های نوین موبایلی (واتسآپ،وایبر)عامل اصلی تغییر سبک و منش زندگی شده است.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری