کد خبر: 13404

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از پایان یافتن مرحله طراحی بازی رایانه‌ای «کابوس مرگ» با موضوع هلاکت سلمان رشدی خبر داد و گفت: مصمم هستیم این بازی سال تحصیلی آینده به دست دانش‌آموزان برسد.

به گزارش قم خبر ، حامد علامتی، دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با فارس بر محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) تأکید کرد و در خصوص آخرین وضعیت از ساخت بازی رایانه‌ای «کابوس مرگ»، اظهار داشت: پیگیر ساخت این بازی هستیم، البته کمی مشکلات مالی در این زمینه وجود دارد.

وی با بیان اینکه سناریوی بازی «کابوس مرگ» آماده شده است، افزود: طراحی این بازی به مرحله پایانی رسیده است و در صورت تأمین اعتبار، برای تولید آن اقدام می کنیم و امیدواریم پس از رفع ایراد و اشکالات احتمالی بتوانیم به تولید انبوه برسانیم.

علامتی با اشاره به اینکه این بازی در پی فرمان تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر ارتداد سلمان رشدی نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی، طراحی شده است، بیان داشت: دانش‌آموزان وارد مراحل بازی شده تا سلمان رشدی را پیدا کرده و او را به هلاکت برسانند.

وی با بیان اینکه این بازی روحیه استکبارستیزی را در دانش‌آموزان تقویت می کند، گفت: مصمم هستیم تا سال تحصیلی آینده، این بازی را به دست دانش‌آموزان برسانیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری