کد خبر: 13374

معاون روابط عمومی سپاه استان قم:

معاون روابط عمومی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) گفت: آسمان قم در شب یوم الله 22 بهمن ماه به همت سپاه، نور افشانی می شود.

به گزارش قم خبر ، به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، افشین گودرزی طی سخنانی ضمن گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در شب یوم الله 22 بهمن به منظور مشارکت در جشن پیروزی انقلاب اسلامی و همگام با آحاد مردم انقلابی استان قم و با حضور خانواده های معظم شهدا و زائران کریمه اهلبیت(ع) اقدام به نور افشانی در تعدادی از مناطق شهر قم و در شهرستان های تابعه می کند.
 
وی گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در آحاد ملت به ویژه جوانان به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی را از اهداف این اقدام دانست و ابراز کرد: در شب 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با بانگ تکبیر آحاد مردم انقلابی و اعلام صدا و سیمای جمهوری اسلامی، آسمان قم نور افشانی خواهد شد.
 
معاون روابط عمومی سپاه استان قم زمان این نور افشانی را ساعت 21 روز شب 22 بهمن ماه اعلام کرد و گفت: آسمان استان قم در این شب به مدت 30 دقیقیه نور افشانی خواهد شد.
 
گودرزی، مقابل بارگاه حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و ارتفاع خضرنبی(ع)، در جوار مرقد شهدای گمنام را از مکانهایی اعلام کرد که قرار است نور افشانی شود، ابراز کرد: بام نیروگاه برق استان قم، شهرک پردیسان و حوزه های مقاومت بسیج قنوات، کهک و خلجستان از دیگر مکان هایی است که قرار است از فراز آن نور افشانی صورت گیرد.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری