کد خبر: 13294

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: با توجه به نامگذاری ویژه سال از سوی رهبر معظم انقلاب، اقدامات فرهنگی بسیاری در جمعیت هلال احمر صورت پذیرفته است که برگزاری ۴ همایش بزرگ کشوری تنها گوشه‌ای از این فعالیت‌ها بوده است.

 محمد گل فشان، در گفت و گو با قم خبر، با اشاره به جایگاه و موقعیت استان قم در مقایشه با دیگر شهرها در کشور اظهار داشت: در تاریخ هلال احمر قم، این نخستین بار است که نماینده ولی فقیه در جمعیت استان حضور می‌یابد و ما این حضور را به فال نیک گرفته و گرامی می‌داریم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به اینکه با استفاده از توان اعضا و کارکنان، جمعیت هلال احمر استان قم بتواند برای استان‌های معین خود به ویژه تهران خیر و برکاتی به همراه داشته باشد، افزود:  با توجه به نامگذاری ویژه سال از سوی رهبر معظم انقلاب، اقدامات فرهنگی بسیاری در جمعیت هلال احمر صورت پذیرفته است که برگزاری ۴ همایش بزرگ کشوری تنها گوشه‌ای از این فعالیت‌ها بوده است.

وی به آغاز طرح بزرگ تکریم و کرامت انسانی با محوریت احترام به والدین اشاره کرد و افزود: با توجه به اقدامات اولیه‌ای که در این راستا صورت پذیرفته است، همزمان با مبعث پیامبر اکرم (ص) اختتامیه طرح تکریم و کرامت انسانی در قم برگزار خواهد شدگل فشان در ادامه افزود: برای نخستین بار ۴۰ پایگاه جامع کشور در بحث امداد و نجات، در مساجد، دانشگاه‌ها، مدارس، پایگاه‌های بسیج و.. ایجاد شده است که در نوبه خود حرکت بزرگی به حساب می‌آید.

وی در پایان به موقیعت زمین ۶ میلیاردی در نزدیک حرم حضرت معصومه اشاره کرد و خاطرنشان کرد: امیدوارم با عنایت جنابعالی بتوانیم یک مرکز پزوهشی، تحقیقاتی و فرهنگی بزرگ در این زمین راه اندازی کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری