کد خبر: 13232

عضو شورای اسلامی شهر کهک در گفت و گو با قم خبر:

عضو شورای اسلامی شهر کهک گفت: مسئولان استانی اعلام کرده اند پروژه آب رسانی به بخش کهک تا 22 بهمن سال جاری به بهره برداری می رسد و مشکل قطعی 15 ساعته آب در کهک برطرف می شود.

مجید ابرقویی در گفت و گو با قم خبر، بااشاره به قطعی 15 ساعته آب در کهک ، اظهارداشت: با توجه به فرارسیدن فصل زمستان که تولید آب زیادو مصرف کم است باز هم اهالی کهک با قطعی 15 ساعته آب روبرو هستند.
 
وی بابیان اینکه از 5 صبح تا 2 بعدالظهر آب وصل است و بقیه روز آب قطع می شود، افزود: چاه و منابع آب کهک پاسخ گوی نیاز مردم نیست.
 
عضو شورای اسلامی شهر کهک از وعده مسولان برای اتمام این طرح خبرداد و گفت: مسئولان استانی اعلام کرده اند پروژه آب رسانی به بخش کهک تا 22 بهمن سال جاری به بهره برداری می رسد و مشکل قطعی آب در کهک برطرف می شود.
 
ابرقویی بااشاره به مشکلات این پروژه خاطرنشان کرد: لوله آب جدید تا سرچاه قدیم باغ آهو می آید که از آن جا به بعد تا منبع لوله های قدیمی و فرسوده است که این لوله های فرسوده کشش آب رسانی به منبع را نخواهند داشت.
 
وی در ادامه بابیان اینکه پیمانکار شبانه روز کار کرده است اما هنوز این پروژه کامل نشده است، افزود: محل قرار گرفتن پمپ های آب بدون سقف است که اگر برف یا بارانی بیاید دچار مشکل می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری