کد خبر: 13196

مهاجم ایرانی الکویت در صورت جدایی قطعی از این تیم، به یک تیم آسیایی منتقل خواهد شد.

به گزارش قم خبر به نقل از افکارنیوز، قرارداد رضا قوچان‌نژاد در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد. رسانه‌های کویتی قرارداد او را فسخ شده دانستند اما مدیر برنامه‌هایش می‌گوید: «این‌طور نیست. نوشته‌های رسانه‌های کویتی صحت ندارد و چیزی معلوم نیست.»


سرمربی الکویت به بازی با یک فوروارد علاقه‌مند است و در این حالت، شانس حضور رضا در زمین کم. او گفته اگر قوچان‌نژاد بماند، به احتمال فراوان نیمکت‌نشین خواهد بود.

همین مسئله باعث شده قوچان‌نژاد هم علاقه زیادی برای ادامه همکاری با الکویت نداشته باشد. مقصد بعدی رضا هنوز معلوم نیست اما مدیر برنامه‌هایش گفته در صورت جدایی قطعی از الکویت، به یک تیم آسیایی منتقل خواهد شد.

فعلاً تلاش این است که رضا به یک باشگاه قطری ملحق شود. به او باشگاه الشحانیه و دو باشگاه دیگر قطری هم پیشنهاد شده است. الشحانیه قطر در حال حاضر شجاعی و پولادی را در اختیار دارد و لوکا بوناچیچ سرمربی آن است. البته القادسیه کویت هم گوچی را می خواهد.

در حالی که بسیاری از ناظران منتظر حضور وی در لیگ ایران هستند و هواداران پرسپولیس هم در فضای مجازی از مدیران پرسپولیس خواستار جذب وی شده اند اما هنوز هیچ باشگاه ایرانی به طور رسمی اعلام آمادگی برای انتقال این بازیکن نکرده است.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری