کد خبر: 13193

با حکم دادگاه زمین تلو از باشگاه استقلال پس گرفته شده و این باشگاه در صورت پرداخت اجاره می‌تواند از این زمین استفاده کند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، در زمان ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی به باشگاه استقلال در منطقه تلو واقع در جنوب شرقی تهران زمینی داده شد که این زمین به نام باشگاه استقلال به ثبت رسید.


با وجودی که سال ها از این واگذاری می گذرد اما باشگاه استقلال هیچ گاه نتوانسته از این زمین بهره برداری کند. به تازگی قانونی از سوی دولت مصوب شده که طی آن باید زمین هایی که به شرکت ها و باشگاه های ورزشی داده شده و به هیچ عنوان فعالیت ساخت‌وساز و یا بهره‌برداری نشده پس گرفته شود و در صورت نیاز آن مجموعه به زمین باید اجاره بهای آن پرداخت شود.

بدین ترتیب با توجه به حکم شعبه ۵۳ دادگاه عمومی حقوقی تهران زمین تلو که در اختیار استقلال قرار داده شده پس گرفته شده و تبدیل به قرارداد اجاره شده است.

این تصمیم در حالی گرفته شده که در آگهی مزایده باشگاه استقلال زمین تلو به عنوان یکی از دارایی های این باشگاه نام برده شده است.

باشگاه استقلال چندی قبل ورزشگاه مرغوبکار را در زمان مدیریت بهرام افشارزاده به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تحویل داد اما بعد از مدتی دوباره زمین را به باشگاه استقلال بازگرداندند و خواستار ادامه فعالیت مجموعه باشگاه استقلال شدند. باید دید تکلیف زمین مرغوبکار چه می شود.

به گزارش فارس، در زمان علی فتح الله زاده نیز کمپ مرحوم حجازی مورد بهره برداری قرار گرفت اما هنوز تکلیف مالکیت این مجموعه به نام استقلال نامشخص است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری