کد خبر: 13167

مدیر تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران قم در گفت و گو با قم خبر:

مدیر تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران قم گفت: خدمت پیروزی انقلاب به زنان تغییر نگاه ابزاری به زنان بود که این امر سبب شد هویت زنان شناسایی و حضور آن ها در اجتماع پررنگ و مفید شود.

زینب طالبی بابیان اینکه نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی خدمتی متقابل بود، اظهارداشت: انقلاب هویت زنان را به خودشان شناساند و موقعیت آن ها را در حضور در اجتماع تغییر داد.

 
وی خدمت پیروزی انقلاب به زنان را تغییر نگاه ابزاری به زنان دانست و گفت: انقلاب جایگاه زنان را برگرداند و نگاه به زنان در جامعه را تغییر داد.
 
مدیر تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران قم تصریح کرد: پیروزی انقلاب باعث شد زنان جایگاه خود و منزلت و حضور علمی و اجتماعی خود را در جامعه پیدا کنند.
 
طالبی بابیان اینکه در حال حاضر زنان حضورشان در جامعه معنایی دارد، عنوان کرد: امروزه زنان نقش مادری و همسری را با یک بینش و آگاهی انتخاب می کنند.
 
وی بااشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران نگاه زنان نگاه علمی شد، خاطرنشان کرد: امروزه زنان نگاه تقدسی به نقش مادری دارند و این سمت را یک امتیاز می دانند و مثل گذشته این سمت را به اجبار و از سر ناچاری برنمی گزینند.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری