کد خبر: 13153

مدیرکل کمیته امداد ‌قم:

مدیرکل کمیته امداد استان قم گفت: کمک‌های نقدی شامل زکات، صدقات و حمایت‌های مردمی در نه ماهه گذشته تا کنون بیش از 182 میلیارد ریال بود ‌که از میزان شش میلیارد و 500 میلیون ریال صدقات جاریه بوده است

عبداله جلالی در گفت‌وگو با قم خبر، با اشاره فعالیت‌های کمیته امداد امام خمینی(ره)، اظهار داشت: در نه ماه گذشته تا کنون 840 طرح با مبلغ بیش از 90 میلیارد ریال برای مشاغل خانگی در نظر گرفته شده است.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم افزود: حمایت از مددجویان در راستای ایجاد اشتغال سبب می شود تا اشتغال پایدار به وجود بیاید و افراد با حمایت ویژه از چرخه حمایت خارج شود.
 
وی تصریح کرد: کمک‌های نقدی شامل زکات، صدقات و حمایت‌های مردمی در نه ماهه گذشته تا کنون بیش از 182 میلیارد ریال بود ‌که از میزان شش میلیارد و 500 میلیون ریال صدقات جاریه بوده است.
 
جلالی عنوان گفت:مهمم ترین نیاز ما با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز نیازهای مردمی متفاوت می شود که بیشترین نیاز به کفش و پوشاک است که امیدواریم مردم آنها را رفع کنند.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: لوازم‌خانگی یکی از مهمترین نیازهای خانواده‌های مددجویان است چون برخی از افراد هنوز نیازهای اولیه مسکن را ندارند.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری