کد خبر: 13139

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر گفت: در حال حاضر تنها فوریت طرح دریافت عوارض از بزرگراه‌ها برای بررسی چگونگی آن در شورای شهر رای آورده اما این به معنای تصویب نیست.

به گزارش قم خبر ، ابوالفضل قناعتی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی «خبرگزاری دانشجو» در خصوص تصویب فوریت طرح دریافت عوارض از بزرگراه ها در شورای شهر گفت: در حال حاضر تنها فوریت این طرح برای بررسی چگونگی آن در شورای شهر مطرح شده و در همین راستا لازم بود تا فوریت آن رای بگیرد .


عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: فوریت این طرح نیز به این دلیل بود که برای مثال برای احداث تونل گرفتن تونل صیاد و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی به هر جال این بخش نیاز به پول دارد و برای آنکه این در آمد از طریق خود پروژه تامین شود، چنین پیشنهادی قابل تامل است.

وی افزود: در همین راستا تنها فوریت آن مطرح شده و متن طرح و فرایند و چگونگی اجرای آن هنوز بررسی نشده و مشخص نیست که چنین طرحی رای بیاورد.

قناعتی خاطر نشان کرد: من شخصا با پروژه هایی که در حال حاضر وجود دارد مخالف هستم و به نظرم صحیح نیست مردم را دچار مشکل کرد اما در ارتباط با پروژهای آینده می توان چنین طرحی را با بررسی کامل اجرا کرد اما به شرط آنکه از روز اول افتتاج به مردم اطلاع رسانی شود.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری