کد خبر: 13048

دبیر دوازدهمین دوسالانه آثار طراحان گرافیک قم:

دبیر دوازدهمین دوسالانه آثار طراحان گرافیک قم گفت: دوازدهمین دوسالانه آثار طراحان گرافیک استان قم، ٢٥ بهمن‌ افتتاح می شود.

فریدالدین ملایی در گفت و گو با قم خبر به برگزاری دوسالانه گرفیک در قم اظهار داشت: این گروه تحت حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و با همکاری حوزه هنری، سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم و نگارستان اشراق دوازدهمین دوسالانه آثار طراحان گرافیک را در قم برگزار می‌کند.
 
دبیر دوازدهمین دوسالانه آثار طراحان گرافیک قم افزود: ارتقاى مبحث طراحی گرافیک، افزایش فرهنگ بصری جامعه و تبادل دانش و تجربیات حرفه‌ای مهمترین هدف برگزاری این دو سالانه است.
ملایی گفت:فراخوان این دوسالانه، نیازمند مشارکت قوی طراحان گرافیک استان قم با نگاه حرفه ای به مسئله گرفیک و طراحی است.
دبیر دوازدهمین دوسالانه آثار طراحان گرافیک قم تاکید کرد: ١٤ بهمن آخرین زمان ارسال آثار است البته افتتاحیه این دوسالانه ٢٥ بهمن‌ماه همزمان در نگارستان اشراق، نگارخانه‌ حوزه‌ی هنری و نگارخانه‌ شهید آوینی شهر قم برگزار  و تا 10 اسفند نیز ادامه دارد.
 
گفتنی است علاقه‌مندان براى شرکت در این دوسالانه می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه‌ این نمایشگاه به نشانی قم، خیابان دورشهر، بین کوچه ١٠ و ١٢، انجمن هنرهای تجسمی، ارسال کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم‌ها و مقررات شرکت در نمایشگاه ، به وب‌سایت گروه طراحان گرافیک استان قم به نشانی www.gdaq.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ٣٧٨٣٦٨٤٩ تماس حاصل کنند.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری