کد خبر: 13021

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: در طی چهار سال اخیر ۲ هزار مورد غیر مجاز که در زمینه اعزام زائران به عتبات عالیات فعالیت می‌کردند به مراجع رسیدگی کننده معرفی شدند که با آنها برخورد و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

به گزارش قم خبر، محسن نظافتی در گفت و گو با فارس در خصوص آتش سوزی روز گذشته در یکی از اقامتگاه‌های زائران ایرانی در کاظمین کفت: متأسفانه در این حادثه یک نفر از زائران فوت کرد و تعدادی از نیز دچار دود گرفتگی شدند که حال آنها خوب گزارش شده است و بقیه کاروان برای انجام بقیه اعمال زیارتی خود به سفرشان ادامه دادند.


وی ادامه داد: در صورتیکه پس از بررسی کارشناسان مشخص شود شرایط این اقامتگاه به گونه‌ای است که نمی‌تواند خدمت رسانی خوبی به زائران داشته باشد از گردونه خدمات رسانی خارج می‌شود.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت همچنین در مورد موارد غیرمجاز فعال در زمینه اعزام زائران به عتبات عالیات گفت: در طی چهار سال اخیر ۲ هزار مورد غیر مجاز که در زمینه اعزام زائران به عتبات عالیات فعالیت می‌کردند به مراجع رسیدگی کننده معرفی شدند که با آنها برخورد و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری