کد خبر: 12969

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به دیدار مسوولان و قهرمانان ورزشی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی با رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر مبارزه با فساد در هر رده‌ای در ورزش گفت که باید تلاش کنیم تا رهنمود‌های رهبری را در ورزش پیاده کنیم.

به گزارش قم خبر، علی کفاشیان در گفت‌وگو با ایسنا افزود: این دیدار، دیدار بسیار خوبی بود و ما باید سعی کنیم که در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنیم از جمله ورزشی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی به رهنمود مقام معظم رهبری گوش دهیم و به آن عمل کنیم.


رییس فدراسیون فوتبال همچنین در رابطه با مبارزه با فساد در ورزش به ویژه در فوتبال که از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: در فدراسیون فوتبال ما در این زمینه رکن قضایی داریم و اگر شاهد هر گونه فساد اخلاقی در فوتبال باشیم سعی می‌کنیم با آن مبارزه کنیم و این یکی از برنامه‌های اصلی فدراسیون فوتبال است. هم‌چنان که فیفا و AFC نیز در این زمینه تاکید زیادی دارند.

کفاشیان ادامه داد: ما دارای کمیته‌ انضباطی، استیناف هستیم و اختلافات را در این ارکان رفع می‌کنیم. اگر روزی شاهد فساد اخلاقی یا مالی در فوتبال باشیم با مطرح کردن این مسائل در این کمیته‌ها سعی می‌کنیم که با فساد در فوتبال مقابله کنیم.

وی تاکید کرد: تلاش ما در فدراسیون فوتبال این است که محیط سالم و پاکی را در فوتبال ایجاد کنیم. مطمئنا ما اجازه نخواهیم داد که مسائل ضد اخلاقی و فساد اداری و مالی در فوتبال نفوذ پیدا کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری