کد خبر: 12905

مدیرکل کمیته امداد قم:

به غیر از پروژه 700 واحدی که به ازای هر واحد آن 100 میلیون ریال از محل سفر رهبر معظم انقلاب تامین شده، منابع تامین بقیه اعتبارات را خیران و مشارکت های مردمی تامین کرده است.

عبدالله جلالی در گفت و گو با قم خبر با اشاره به اخداث مسکن مددجویان کمیته امداد اظهار داشت: پس از گرفتن مجوزها ساخت این پروژه آغاز می شود و تا 14 ماه نیز برای اتمام پروژه زمان در نظر گرفته شده است.

 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم افزود: در راستای احداث مسکن ویژه تحت پوششان کمیته امداد سهم آورده افراد حداکثر 150 میلیون ریال بوده است باید در نظر داشت که سهم آورده برای این پروژه 120 واحدی به سبب وجود مشکلات مادی و زیربنای بیشتر تا 250 میلیون ریال افزایش پیدا می‌کند.
 
جلالی گفت: در حال حاضر 22 میلیارد ریال درزمینه احداث مسکن به حساب  تعاونی‌های مسکن برای 74 نفر از مدجویان واریز شده است، البته تقریبا 700 واحد مسکونی برای مددجویان احداث کرده است.
 
وی تاکید کرد: کمیته امداد در حال حاضر به خاطر مشکلات مادی هیچ واگذاری را ندارد اما در اواسط اسفند و همزمان با سالروز تاسیس این کمیته پروژه 110 واحدی کمیته به افراد تحت پوشش واگذار می شود.
 
جلالی گفت: به غیر از پروژه 700 واحدی که به ازای هر واحد آن 100 میلیون ریال از محل سفر رهبر معظم انقلاب تامین شده، منابع تامین بقیه اعتبارات را خیران و مشارکت های مردمی تامین کرده است.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری