کد خبر: 12861

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان قم:

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان قم بااشاره به آمار سالمندان در استان قم گفت: 1200سالمند در سازمان بهزیستی استان قم پرونده تشکیل داده اند که از خدمات سازمان بهزیستی بهره مند می شوند.

به گزارش قم خبر، مصطفی علیزاده بابیان اینکه 1200سالمند در سازمان بهزیستی استان قم پرونده تشکیل داده اند که از خدمات سازمان بهزیستی بهره مند می شوند، اظهارداشت:200 سالمند در به صورت شبانه روزی از سازمان بهزیستی استان قم خدمات می گیرند که نصف هزینه های نگهداری این افراد را دولت و مابقی را ماهانه خانواده ها می پردازند. 

 
وی به دو تیم ویژه در منزل که با پزشک و مددکار ماهانه به منزل سالمندان می روند، اشاره کرد و عنوان کرد: آن ها از خدمات رایگان بهرمند می شوند.
 
معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان قم بااشاره به تعداد خانه سالمندان در قم تصریح کرد: دو خانه سالمندان (فلکه آسایشگاه، صفاشهر) در قم وجود دارد که از امکانات خوبی برخوردار است.
 
علیزاده بابیان اینکه سازمان بهزیستی استان قم خدماتی هم به سالمندان شهرهای تابعه می دهد، تصریح کرد: سازمان بهزیستی استان قم، با یک تیم پزشکی برای معالجه به مساجد  شهرهای تابعه می روند و یک روز را به سالمندان اختصاص می دهند.

انتهای پیام

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری