کد خبر: 12740

مدیرعامل شرکت عمران "شهر جدید پرند" اعلام کرد: بیش از ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در دهه فجر و ۵ هزار واحد دیگر تا پایان سال واگذارمی شود.

به گزارش قم خبر به نقل از واحد مركزي خبر، باران هاشم زهی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر با تاکید بر اینکه هیچ پول جدیدی برای ساخت تاسیسات زیربنایی مسکن مهر از متقاضیان دریافت نمی شود ، گفت : ساخت تاسیسات زیربنایی مسکن مهر بر عهده دولت است.

هاشم زهی افزود: وزارت نفت و نیرو هزینه ساخت تاسیسات زیربنایی در پرند را برعهده گرفته اند و از مردم پولی دریافت نخواهد شد.

قیمت مسکن مهر پرند ،نهایی شده است

وی اضافه کرد: قیمت ها در مسکن مهر شهر پرند نهایی شده است و شهروندان نگران قیمت ها نباشند و از دریافت ها علی الحساب نیز خودداری شده است.

هاشم زهی با اشاره به برخی سوء استفاده ها گفت: صرفاً بر اساس پیامکی که شرکت عمران شهر پرند برای متقاضیان ارسال می کند، آنها باید سهم آورده خود را به حساب این شرکت واریز کنند و به پیامک های دیگر توجه نکنند.

پرند ، توسعه نمی یابد

هاشم زهی گفت : در مجموع ۲۲۰۰ میلیارد تومان در طرح های مسکن مهر پرند جذب شده است.

وی افزود: بعد از تکمیل و واگذاری واحدها ، شهر جدید پرند دیگر توسعه ای نخواهد داشت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند درباره ساخت تاسیسات و اماکن عمومی شامل مدرسه ، واحدهای انتظامی ، درمانی ، فضای سبز و خیابان کشی ها گفت : این کارها در حال انجام و ۴ فضای انتظامی و ۱۸ مدرسه جدید نیز در حال آماده شدن است.

ساخت واحدهای طرح مسکن مهر پرند در ابان ۸۸ اغاز شده و قرار است تا پایان سال اینده کامل شود و واریز بموقع آورده متقاضیان در سرعت تکمیل واحد ها موثر است.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری